Újra MKT Business Szerda lesz a Neumann János Egyetemen

Folytatódik a nagy sikerű MKT Business Szerda előadássorozat a Neumann János Egyetemen. Az előadások az MKT NJE, a Magyar Közgazdasági Társaság ifjúsági szervezetének jóvoltából valósulnak meg.

Az MKT Business szerda egy olyan rendezvénysorozat, amely a cégvezetéssel, üzletfejlesztéssel és különböző menedzsment technikákkal kapcsolatos aktuális témákat jár körül.

A gyorséttermek valamennyiünk életében jelen vannak, számos reklámban, plakáton látjuk őket. Mindig is nagy érdeklődés övezte ezt a témakört, leginkább a világ legnépszerűbb gyorsétterem láncát, a McDonald’s-ot. A következő MKT Business szerda résztvevője nem más, mint Héjja János, a kecskeméti McDonald’s éttermek tulajdonosa.

Az esemény ingyenes és nyilvános, tehát bárki részt vehet rajta, viszont előzetes regisztrációhoz kötött: http://bit.ly/2MmSpK9

Minden érdeklődőt várunk szeretettel a Eötvös Loránd előadóban (Nagyelőadó), október 16-án 18:00 kor!

Kérjük, hogy az előadás kezdete előtt időben érkezzenek a gördülékeny kivitelezés érdekében!

Program:

17:30-18:00 Regisztráció
18:00-19:15 Előadás
19:30 - Állófogadás

A programváltozás jogát fenntartjuk!