Újra MINMAFI konferencia a Neumann János Egyetemen

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Informatika Tanszékén augusztus 22-én kerül megrendezésre a MINMAFI konferencia, amelynek célja az informatika, matematika és fizika oktatás területén a középiskolákban alkalmazható korszerű módszerek és eszközök megtárgyalása.

A konferencia első részében felkért előadók tartanak előadásokat. A második részben a szekció előadások keretében várjuk azon középiskolai tanárok jelentkezését, akik szívesen tartanának egy 15-20 perces előadást saját területükről és tapasztalataikról.

A rendezvény helyszíne: Neumann János Egyetem, GAMF Műszaki és Informatikai Kar, Informatika Tanszék, Kecskemét

A részvétel ingyenes azok számára, akik 2019. augusztus 8-ig regisztrálnak a konferenciára. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Kapcsolat: minmafi.gamf@gmail.com