Tervezz versenyautót! KEFO MOTORSPORT versenykiírás

A Neumann János Egyetem  GAMF Műszaki és Informatikai Kar dizájnterv készítő versenyt hirdet több korosztályban általános iskola felső tagozatos és középiskolás diákok számára.

A verseny célja:

A fiatalok műszaki ismereteinek bővítése, lehetőség biztosítása a diákok kreatív ötleteinek megvalósítására.

A verseny résztvevői

Általános iskola felső tagozatos és középiskolás diákok.

Korosztályonkénti kategória:

1.    Bármely középfokú oktatási intézmény tanulói.

2.    Bármely általános iskola felső tagozatos tanulói.

A verseny leírása:

A KEFO Motorsport 2021-es versenyautójának és a szállításhoz használt utánfutó dizájntervének elkészítésére versenyt hirdet. A tervek készülhetnek digitálisan vagy szabad kézzel. Pályaműveket 3 kategóriában várunk:

-       versenyautó terv

-       utánfutó terv

-       versenyautó és utánfutó terv együtt

Megkötések:

A csapat dizájnjának megfelelő főbb színek:

-       alapszín: meggypiros (RGB: 255,55,50) és fekete

-       egyéb színek:

• szürke (RGB 125,120,115)
  • enyhe piros (RGB 215,50,40)
  • sötét piros (RGB 125,40,30)

Tervrajzok az alábbi linken érhetőek el: https://versenyek.uni-neumann.hu/tervrajzok

Információk a csapatról: http://kefomotorsport.hu/

Pályamunkák beküldési határideje: 2020. augusztus 1.

Az elektronikusan feltöltött pályamunkák linkjét a hszk@uni-neumann.hu e-mail címre kérjük küldeni.

A verseny értékelése:

A dizájnterveket a KEFO Motorsport szakmai zsűrije értékeli.

Eredményhirdetés:

Időpont: 2020. augusztus 5.

Helyszín: Neumann János Egyetem GAMF Kar Aula

A verseny díjazása:

A verseny korosztályonkénti I -III. helyezettjei a Neumann János szervezésében egy 1 hetes táborban való részvételi lehetőséget kap, további helyezettek oklevelet és ajándéktárgyat kapnak.

Az alkotásokat beküldők pályaművei kihelyezésre kerülnek az Egyetem Aulájában, találkozhatnak a KEFO Motorsport csapattagjaival valamint megtekinthetik a versenyautót.

Előre is sikeres és eredményes versenyzést kívánva, várjuk a mielőbbi pályaműveket!