Térítési és Szállásdíjak a kollégiumokban

TÉRÍTÉSI ÉS SZÁLLÁSDÍJAK A 2020/21. TANÉVBEN

I. Térítési díjak nappali munkarendben tanulók részére

Államilag finanszírozott képzésben résztvevő hallgatók havi kollégiumi térítési díja:
a Homokbányai Kollégiumban (IV. kategóriás kollégium) 16 000 Ft/fő/hónap
Önköltséges, költségtérítéses, részösztöndíjas képzésben résztvevő hallgatók havi térítési díja
(komfortfokozattól függetlenül):
25 000 Ft/fő/hónap
Eseti szállásdíj konzultációs- és vizsganapokon (komfortfokozattól függetlenül): 2 318 Ft/fő/éj

II. Térítési díj levelező munkarendben tanulók részére

III. Szállásdíjak

A kollégium állandó lakójának vendége: 2 318 Ft/fő/éj

Szállásfoglalás az NJE Kollégiumában

A Neumann János Egyetem nem kollégista hallgatói és a külső érdeklődők szállásfoglalása a kollégiumok ezzel megbízott munkatársainál telefonon, elektronikus levélben, írásban vagy személyesen történhet.

Külső személyek és szervezetek, rendezvények részére szállásfoglalás a nyári oktatási szünet idejére (július 1 – augusztus 30.) lehetséges. A tanév ideje alatt nincsenek szabad kapacitásaink.

Elérhetőségek és kontakt:

Homokbányai Kollégium: