Sikeresen újította meg ISO minőségirányítási rendszerét a Neumann János Egyetem

Intézményünkben a DNV GL Business Assurance B.V. akkreditált szervezet által 2020. június 3-5. között került sor a minőségirányítási rendszer külső auditjára.

Az intézményi értékelés elkészült, amelyben két azonosított észrevétel, valamint hat azonosított fejlesztési lehetőség került megállapításra, a változáskezelés hatékonyságára pedig jó minősítést kapott Egyetemünk. A legfontosabb megállapítások a záró értekezlet során bemutatásra, megvitatásra és elfogadásra kerültek. Az irányítási rendszer működése hatékony és kielégíti a szabvány követelményeit az audit során vett minták alapján.

A járványügyi helyzet miatt online formában lebonyolított külső audit eredményesen zárult, melynek eredményeként a Neumann János Egyetem ISO 9001/2015 szabvány szerinti tanúsítványa 2021. május 24-ig érvényes maradt.