Siker az Erőemelő MEFOB-ról

Hétvégén került megrendezésre Budapesten az Erőemelő MEFOB. Egyetemünket Blaszák Lilla képviselte, aki élete első erőemelő eseményén a dobogó harmadik fokára állhatott fel! Az uszonyúszásban jeleskedő sportoló versenybeszámolóját az alábbiakban olvashatjátok!

Blaszák Lilla: Életemben először most indultam az egyetem színeiben MEFOB versenyen. A dolog érdekessége, hogy egyben ez is volt az első erőemelő versenyem. Bár edzéseim során hasonló gyakorlatokat végzek, nem teljesen tudtam mire számítsak, de szerencsére a BME-n egy jól megrendezett verseny volt, és a többi versenyző segítségére is számíthattam, ha valamit nem tudtam. Jó hangulat uralkodott a versenyzők között, így felszabadultan lehetett versenyezni. Jó érzés volt valami teljesen új sportban kipróbálni magamat és szerencsére a dobogóra is felállhattam az egyetemet képviselve. Egy kellemes emlék lesz ez számomra, várhatóan több MEFOB-on is kipróbálom magam.

Gratulálunk!