Rangos elismerésben részesült a Neumann János Egyetem Gamf Megalux Hungary csapata

A hagyományoknak megfelelően idén is a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat októberi, ünnepi ülésén nyújtották át a megye legrangosabb kitüntetéseit, ezúttal Baján, a Petőfi szigeten található Turisztikai Központban. A Gamf Megalux Hungary csapat Bács-Kiskun Megye Tudományos Életének Fejlődéséért Díjbat vehetett át.

A kitüntetések átadásán túl a rendezvény másik apropója az 1956-os forradalmi megemlékezés volt.  Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével Zsigó Róbert államtitkár, Baja és térsége országgyűlési képviselője, Kovács Ernő, a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottja, Rideg László, a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés elnöke, Rausch Sándor alelnök, valamint a kitüntetettek és hozzátartozóik, a megye igazgatási, társadalmi, egyházi és gazdasági vezetői, a megye településeinek polgármesterei, a megyei közgyűlés tagjai és a külső bizottságok tagjai. A kitüntetettek nevében Szarka Balázs, az Univer Szövetkezeti Zrt. vezérigazgatója mondott köszönetet, aki idén a legrangosabb „Bács-Kiskun Megyéért” díjat vehette át.

GALÉRIA

IDE KATTINTVA MEGTEKINTHETI AZ IDEI DÍJAZOTTAK NÉVSORÁT