Programdömping a Neumann János Egyetemen!

2019. április 9-én rendezi XXII. Állásbörzéjét a Neumann János Egyetem. 13 órakor előadást tart Megyeri Mirtill egy magyar, újgenerációs álláshirdetési startup, a Zyntern társalapítója, stratégiai tanácsokat ad vállalatvezetőknek abban, hogy hogyan tudnak alkalmazkodni az Y és a Z generáció igényeihez. Mirtill tavaly szerepelt a Forbes által összeállított 30 sikeres magyar fiatal 30 alatt listán. Az esemény társrendezvénye a NTP TALENTnTehetségfórum, mely szintén ezen a napon látogatható.

A harmadik alkalommal megrendezésre kerülő NTP TALENTn Tehetségfórum izgalmas fiatal tehetségek bemutatkozásának színtere. Az egyetemek hallgatóinak és az 50 tehetséges magyar fiatal program díjazottjainak előadásában egyéni tehetségutak, személyes drámák és több esetben a világsiker kapujába ért, fiatal hölgyek és urak történetét ismerhetjük meg. Van közöttük tervezőmérnök, matematikus, autista fiatalok által készített kézműves termékeket tervező designer, online marketing szakember, addiktológus, kórházban gyógyuló beteg gyermekeknek angolt tanító, mesét olvasó egyetemista közösséget szervező tehetség és ipari formatervező, aki saját tervezésű egykerekűjének nyergében lett többszörös világbajnok. Egyetemünk részéről bemutatkoznak járműépítőink, a Megalux csapatkapitánya Kutasi Zoltán, aki maga is részt vett a Talentn programban, a Kenji Motorsport részéről Tímári Attila, a Gazdaságtudományi Karunkról az MNB Kiválósági Ösztöndíjas hallgató Kádár Alexandra illetve az EDDIE APP-ot kifejlesztő csapat részéről Kávai Konrád. Mindegyik fiatal igazi példakép lehet bármely diák számára. A XXII. Állásbörzénk helyszíne a Törös Olga Sportcsarnok, a Talentn Tehetségfórumé az egyetem Bolyai János előadója és az aula.