Péntekig tart az Erasmus Nemzetközi Hét a Neumann János Egyetemen

A 11 ország részvételével zajló rendezvényen nagy valószínűséggel új partnerkapcsolatok szövődnek, meglévők erősödnek, szakmai és baráti kapcsolatok alakulnak.

Április 9-én ünnepélyes megnyitóval vette kezdetét a Neumann János Egyetem szervezésében megvalósuló Erasmus Nemzetközi Hét. A megnyitó programját színesítette Pálfi Fanni, Fekete Klaudia és Szabó Eszter előadása. Az április 10-én délelőtt lebonyolított „Külföldi partnerkapcsolatok börzéjén”, a hallgatók körében nagy népszerűségnek örvendett az Erasmus+ mobilitási program. Még aznap délután kecskeméti programokon vettek részt a külföldi vendégek, jártak a Mercedes gyárban, a Leskowsky Hangszergyűjteményben és ellátogattak a Szórakaténusz Játékmúzeumba is. A programsorozat 2019. április 12-én, pénteken zárul.