Muhi Kristóf, Neumann János Egyetem hallgatója a Most fórum előadója

"Célja, hogy ne harcoljunk az iskolai telefonhasználat ellen, hanem tanuljuk meg őket értelmesen használni."

Csütörtökön, október 17-én 18:00-kor startol a Telekom HU MOST Fórum rendezvénye, ahol többek között Muhi Kristóf, az Eddie társalapítója is mesélni fog az Eddie múltjáról, jelenéről és jövőjéről! Gyertek és hallgassátok meg ti is!

Kristóf a Neumann János Egyetem hallgatója, az Innobie-tech Kft. társalapítója és vezető fejlesztője. 12 évesen vett részt élete első informatika versenyén, ahol rögtön beleszeretett a szakterületbe és a tudománykommunikációba. Tanulmányai mellett azon dolgozik, hogyan lehetne a közoktatásban minél jobban érvényesíteni az okoseszközök használatát. Célja, hogy ne harcoljunk az iskolai telefonhasználat ellen, hanem tanuljuk meg őket értelmesen használni.
Gyere el jövő csütörtökön, és ismert meg Kristóf történetét!

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött: https://rendezveny.t-systems.hu/most-forum-re…/regisztracio/