MNB félévzáró rendezvény a Neumann János Egyetemen

Első kecskeméti rendezvényére várta az érdeklődőket a Magyar Nemzeti Bank Oktatási Klubja. Az MNB és a Pallas Athéné Alapítványok oktatási programjain részt vevőknek és ösztöndíjas hallgatóiknak kínálnak szakmai támogatást és közösséget.

Az összegyűlt hallgatókat Szemerey Szabolcs, a Kecskeméti Duális Oktatás Zrt. vezérigazgatója és Finta Zita, a Neumann János Egyetem kancellárja köszöntötte. dr. Dubéczi Zoltán, az MNB Oktatási Klub alelnöke előadásában bemutatta a november elején indult klub programjait és a csatlakozási lehetőségeket.

A klubról további tudnivalók találhatók meg a www.mnboktatasiklub.hu oldalon. Fontos, hogy a tagjai nemcsak saját egyetemükön, hanem bármelyik rendezvényen gyarapíthatják tudásukat. A rendezvény zárásaként Dr. Szilágyi András, a Magyar Országos Közjegyzői Kamara senior adatvédelmi tanácsadója a GDPR-ról, az általános adatvédelmi rendeletről tartott előadást.

GALÉRIA