Mercedes-Benz Made in Kecskemét 2022

Szeretnéd tudni, mit jelent számunkra, Kecskeméten a Mercedes-Benz minőség és „A legjobbat vagy semmit” szlogen?

Belelátnál egy piacvezető multinacionális nagyvállalat működésébe? Érdekel az autógyár, ahol hazánkban elsőként gurultak le sorozatgyártásban tisztán elektromos autók?

Szeretnéd megtudni, mi zajlik a présüzem, a karosszériaüzem, a felületkezelő üzem és az összeszerelő üzem falai mögött? Kíváncsi vagy, mit tudnánk mondani neked a robotautomatizálásról, a kötéstechnológiákról vagy akár a logisztikáról? Szívesen hallanál szakmai érdekességeket vagy csak simán bepillantanál a kulisszák mögé?

Jelentkezz a 3. „Mercedes-Benz Made in Kecskemét” szabadon választható tantárgyra, és tudj meg minél többet a kecskeméti Mercedes-Benz gyárról!

Minden hallgatónk számára felvehető (nincs előtanulmányi feltételhez kötve).

Várunk szeretettel az év egyik legizgalmasabb tantárgyán szerdánként 16:00-17:30ig!

Mercedes-Benz Made in Kecskemét

Jelentkezz! Tantárgyfelvétel: 2022. szeptember 5-10.