Május 8-án folytatódik a Hírös Szabadegyetem a Neumann János Egyetemen

A Neumann János Egyetem 2019 tavaszán is folytatja „Hírös Szabadegyetem” címmel elindított előadássorozatát.

Az Egyetem hivatásának tekinti, hogy tudományos, kutatási eredményeit minél szélesebb társadalmi rétegekkel, közérthető formában megossza, és az egyetemnek otthont adó településen, a társadalmi felelősségvállalás és a tudománynépszerűsítés, a tudományos ismeretterjesztés jegyében meghatározó szerepet vállaljon. A több tudományterületet is érintő, érdekes és aktuális témákat feldolgozó előadások – a nemzedékek közötti kapcsolatok erősítése érdekében – az idősebb és fiatalabb generációk számára is hasznos, értékes információkkal szolgálnak.

A következő előadásra május 8-án kerül sor (16.30 óra): Mihály Zsolt (NJE GAMF Műszaki és Informatikai Kar, Szervezéstudományi és Logisztikai Tanszék, tudományos segédmunkatárs): „A termelővállalatok logisztikai kihívásai napjainkban”

Helyszín: Neumann János Egyetem Pedagógusképző Kar (Kecskemét, Kaszap utca 6-14. 2. emelet Díszterem).