Kiegyenlített küzdelemben ezúttal pontot vesztett Egyetemünk kézilabda csapata

Bár a Budapesti Egyetemi Kézilabda Bajnokság felfüggesztése 2020. november 11-én szerdán megtörtént, a hétfői napon még soron következő ellenfelünk ellen pályára léptünk. A fővárosi teremproblémák és a bejelentett korlátozások miatti kollégiumi kiköltözések okán elég lehetetlen időpontban este 10 órakor csere játékos nélkül kellett lejátszani a találkozót, ami rá is nyomta a bélyegét az első félidőre.

Nem találtuk a fogást a Károli Gáspár Református Egyetem csapatán, az első félidőben átrohantak rajtunk. Pozitívumként kell kiemelni, hogy Garai Gergő szép gólokkal mutatkozott be első egyetemi mérkőzésén. Félidő: 6:18

A második félidőre fordulva a védekezésben és a támadásban egyaránt magára talált a csapat. Székely Márton és Bagdán Balázs góljaival megnyertük a második játékrészt, de az első félidős hátrányt már nem sikerült leküzdeni.

Neumann János Egyetem - Károli Gáspár Református Egyetem 23:29 (6:18)

Gólszerzők: Mészáros Máté 2, Feth Balázs, Székely Márton 8, Bagdán Balázs 4, Rédei Balázs 3, Garai Gergő 6, Deli Tamás