Neumann János Egyetem

Welcome

Gyengénlátó Változat

Hallgatói Szolgáltató Központ igazgatási ügyintéző

Hallgatói Szolgáltató Központ
igazgatási ügyintéző

munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (40 óra)

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Öregdiák adatbázis építése, fejlesztése és folyamatos aktualizálása.
  • Rendezvények, találkozók szervezése és lebonyolítása, illetve ezekben való közreműködés.
  • Az Egyetem beiskolázási tevékenységében való közreműködés.
  • Diplomás Pályakövetési Rendszerhez kapcsolódó kutatások tervezésében, szervezésében, koordinálásában való közreműködés.
  • Szakmai anyagok, cikkek, beszámolók és kimutatások készítése.
  • Intézményi logóval ellátott termékek értékesítése.
  • A HSZK weboldalának tartalommal való megtöltése, valamint a HSZK közösségi oldalainak tartalmi fejlesztése.
  • Egyetemi Hallgatói Önkormányzat tagjaival történő kapcsolattartás, hallgatói rendezvények támogatása.

Munkabér: megegyezés szerint

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Angol nyelv ismerete (B2)
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló szervezőkészség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló dokumentumok másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,

Amit kínálunk:

  • 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatokat, szellemi kihívást jelentő felsőoktatási munkahelyi környezet
  • Biztos háttér

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2022. február 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 23.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Borbély-Radics Katalin nyújt, a 06/20-486-0270-es telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Neumann János Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni „igazgatási ügyintéző”

vagy

• Elektronikus úton allaspalyazat@uni-neumann.hu oldalon keresztül.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.uni-neumann.hu honlapon szerezhet.