Ivkovicné Béres Tímea volt a 4. NJE MKT Business Szerda előadója

Az MKT Business szerda egy olyan rendezvény sorozat, amely a cégvezetéssel, üzletfejlesztéssel és különböző menedzsment technikákkal kapcsolatos aktuális témákat jár körül.

2019. május 8-án, a Neumann János Egyetem GAMF Karán Ivkovicné Béres Tímea a  Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. ügyvezetője, a magyar kosárlabda nagykövete tartott előadást. Az előadót Finta Zita az Egyetem kancellárja köszöntötte, aki beszédében kiemelte:

"Ivkovicné Béres Tímea Székesfehérváron nőtt fel, de szerencsénkre Kecskemétre sodorta az élet és a mi városunkban kamatoztatja szakértelmét, tehetségét és kitartó munkáját! Sokszor hangsúlyozom, hogy a kecskeméti fiataloknak nem kell elszakadniuk otthonuktól ahhoz, hogy elérjék céljaikat megéljék álmaikat! A ma este vendége pedig arra élő bizonyíték, hogy ha valakit Kecskemétre sodor az élet itt megvalósíthatja álmait, céljait!"

Az MKT Business Szerda következő eseményére a 2019/2020-as tanév első félévében kerülsor.