Általános információk az állásbörzéről

Az évente megrendezésre kerülő tavaszi Állásbörze megszervezésével, immár 1997 óta biztosítunk teret az állást, diákmunkát és/vagy gyakorlati helyet kereső hallgatók, álláskeresők és a munkát kínáló cégek személyes találkozására. A rendezvényen résztvevő cégek többféle szolgáltatás közül választhatják ki az igényeiknek leginkább megfelelőeket. A rendelkezésre álló lehetőségekről a börzét megelőzően részletes tájékoztató anyagot bocsátunk az érdeklődők részére.

Tisztelt Érdeklkődő!

A 2020. április 7-re tervezett 23. NJE Állásbörze az új koronavírus (SARS-CoV-2) megbetegedések okán kialakult járványügyi helyzet miatt elmarad illetve halasztásra kerül.

Megértésüket köszönjük!

További információkért érdeklődjön a 76/516-476 telefonszámon vagy az allasborze@uni-neumann.hu e-mail címen!