Átadták az NJE és a Kecskemét Felsőoktatásáért Alapítvány tudományos díjait

2021. november 26-án átadták a Neumann János Egyetem és a Kecskeméti Felsőoktatásáért Alapítvány Tudományos díjait. Egyetemünk kiválóságai Dr. Weltsch Zoltán tudományos rektorhelyettestől vehették át az elismeréseket az AGTECO konferencia keretén belül.

A díjazottak:

2021. Év Kutatója díj - Dr. Viharos Zoslt János (Gazdaságtudományi Kar, tudományos dékánhelyettes, tanszékvezető)

2021. Év GAMF Fiatal Kutatója díj - Dr. Kovács Zsolt Ferenx (GAMF Műszaki és Informatikai Kar, Gyártástechnológia Kutatócsoport-vezető)

2021. Év Publikációja díj - Dr. Somosi Ágnes (Gazdaságtudományi Kar, adjunktus)

2021. Év Tudományos Hallgatója díj - Tajti Ferenc (GAMF Műszaki és Informatikai Kar)

Tudományos Munkát Népszerűsítő Tevékenységért díj - Dr. Johanyák Zsolt Csaba (GAMF Műszaki és Informatikai Kar, tudományos dékánhelyettes)

GRATULÁLUNK!