Aranydiploma átadó ünnepséget rendeztek egyetemünkön

A Neumann János Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Karán 1971-ben végzett hallgatók kapták meg aranydiplomájukat ünnepi kari ülés keretében.

Az aranydiploma-átadó ünnepségen dr. Palkovics András, a Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar dékánja köszöntötte a megjelenteket, majd dr. Fülöp Tamás, az egyetem rektora tartotta meg ünnepi beszédét az egykori kertészeti főiskolai kar diákjai számára. Dr. Fülöp Tamás elmondta, megerősítés volt a hallgatóknak az a tény, hogy egykori intézményük a történelem fordulatai, az integrációk, névváltozások és az intézmény új helyre költözése ellenére még ma is fennáll. A résztvevők méltatták volt oktatóikat, majd a kecskeméti és kiskunhalasi öregdiákok emlékeztek meg beszéd és vers formájában az egyetemi éveikről és volt diáktársaikról. Összesen 43-an vették át ma aranydiplomájukat. GRATULÁLUNK!

GALÉRIA