Állásbörze Felkészítő napot tartott a Hallgatói Szolgáltató Központ

A Neumann János Egyetem idén 21. alkalommal szervezi meg interaktív rendezvényét, ahol a diákmunkát és/vagy gyakorlati helyet kereső hallgatók, álláskeresők és a munkát kínáló cégek személyes találkozására nyílik remek lehetőség.

Az Egyetem Hallgatói Szolgáltató Központja a mai napon, április 9-én tartotta meg az Állásbörze Felkészítő napot GAMF Műszaki és Informatikai Kar Deák Ferenc teremben.

A délutáni program az álláskeresési technikákról szóló előadással vette kezdetét, melyet a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási Főosztálya tartott. Kis szünetet követően Farkas Róbert előadását hallgathatták meg az érdeklődők „Karrierépítés a LinkedIn használatával” címmel.

A XXI. Állásbörze időpontja: 2018. április 24.

További információkért érdeklődjön a 76/516-476 telefonszámon vagy az allasborze@uni-neumann.hu e-mail címen!