Aktívak a Neumann János Egyetem Buddy-programosai

A tavasz első napján Budapestre látogattak a Kecskeméten tanuló Erasmusos hallgatók, mentoraik, azaz a Buddyk kíséretével. Hallgatóink beszámolóját olvashatják.

Csodálatos március 1-jét tölthettünk el Budapesten a Kecskeméten tanuló Erasmusos hallgatókkal. A nap folyamán nem csak a főbb nevezetességeket látogattuk meg, de sok új ismerősre, barátra is szert tettünk, aminek kimondottan örülünk. Megnéztük a Mátyás templomot, a Parlamentet és egy kiadós ebéd után a Terror Házában mutattuk meg vendégeinknek kis országunk történelmének egy részét. Jó volt hallani tőlük a pozitív visszajelzéseket, mennyire szépnek tartják Budapestet, és hogy mennyire szeretik a magyar konyhát.

Mint Buddyk úgy gondoljuk, hogy minden utazni vágyó fiatalnak csatlakoznia kellene a programhoz! Jelentkezzetek Erasmus tanulmányi vagy szakmai ösztöndíjra, hiszen ezen keresztül Ti is rengeteg élménnyel és új nemzetközi barátokkal gazdagodhattok!

Medve Bianka (GAMF) és Kiss Nikolett (GTK)

GALÉRIA