A Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar dékánja

Tisztelt Érdeklődő!Prof. Dr. Ferencz Árpád

A Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar hat évtizedes kertészeti-, valamint másfél évtizedes vidékfejlesztési- és agrárökonómiai oktatási tradícióval rendelkezik. Karunkon olyan gyakorlatorientált diplomás szakemberek végeznek, akiket az agrárium bármely területe szívesen alkalmaz kiváló és kézzel fogható tudásuk miatt. Ehhez jelentősen hozzájárul a duális képzésünk során biztosított szakmai, anyagi és egzisztenciális előnyök adta lehetőségek is. A kecskeméti Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar képzésire várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretnének családias légkörben, színvonalas körülmények között tanulni és dolgozni, folyamatos segítséget kapni az oktatóiktól és végzésük után azonnal megtisztelő fizetéssel és munkahellyel rendelkezni.

Dr. Palkovics András dékán

Elérhetőségek: