A Diplomás Pályakövető Rendszer idei kérdőívei már megtalálhatóak a NEPTUN rendszerben

Tisztelt Hallgatóink!

A Diplomás Pályakövető Rendszer országos felmérésének idei kérdőívei már megtalálhatóak a NEPTUN rendszerben.

Kérjük, a kérdések megválaszolásával segítsétek az Oktatási Hivatal és Egyetemünk vezetőségének munkáját annak érdekében, hogy a válaszaitok által nyert információk birtokában tovább erősíthessük egyetemünk oktatásának és működésének színvonalát, eredményességét, a nálunk szerzett diplomák munkaerő piaci értékét.

A kérdőívek kitöltése csupán néhány percet vesz igénybe és teljesen anonim formában kerülnek feldolgozásra.

Az íveket 2020. július 31-ig teljes egészében kitöltők között ajándéktárgyakat sorsolunk ki.

NJE HSZK csapata