A Corvinus csapatával játszott Egyetemünk kézilabda csapata

Corvinus Egyetem – Neumann János Egyetem – KEFS 27:24 (14:10)

A kézilabda MEFOB 2017/2018-as kiírásának első fordulójában a Neumann János Egyetem csapata a Corvinus Egyetem hallgatóival mérte össze tudását. A mérkőzésre szokatlan időpontban hétfő este 21:45-ös kezdéssel került sor, ez meg is látszott a játékosokon. Rengeteg hibával és fásultan játszottak az első félidőben, folyamatosan az eredmény után futva már az első játékrészben 4 gólos hátrányt sikerült össze szedni.

A fordulás után rendezve a sorokat egyre fogyott a fővárosi alakulat előnye. A nyolcadik percre már döntetlent mutatott az eredményjelző. A 40. és 50. perc között remekül játszva tartottuk az eredményt, de jött egy 6-0-s hazai roham, melyen a végéig már csak kozmetikázni tudtunk. A mutatott játék alapján elégedettek lehetünk az eredménnyel. Folytatás két hét múlva hazai pályán.

NJE: Lajos Dávid, Vezsenyi Zsolt, Kulcsár Ferenc, Nagy Bence, Nagy Szilárd, Csikós István, Mihalik Tamás, Mészáros Máté, Varga Szabolcs, Németh Krisztofer Edző: Járdi Ádám