PAE hallgató az ABB Kft. ösztöndíjainak győztesei között

PAE hallgató az ABB Kft. ösztöndíjainak győztesei közöttJanuár végétől indul az ABB két egyetemi programja, melyeket a vállalat az energetika és automatizálás területén tanuló, végzős egyetemi és főiskolai hallgatók számára hozott létre - adta hírül a technokrata.hu A portál szerint az "ABB mentorprogram női hallgatóknak" egy öt hónapos program, a másik pedig egy fél évre szóló ABB ösztöndíj, melyek sikeressége azon is lemérhető, hogy a tavalyi kedvezményezettek közül többen azóta főállású alkalmazottként folytatják pályafutásukat a vállalatnál.
A női mentorprogramra kiírt pályázaton indulók közül öt végzős műszaki felsőoktatási hallgatót választottak ki az energetika és automatizálás területéről. Egyikük: Híres Nikol a Pallasz Athéné Egyetem hallgatója.