KÖZIG6/2016. - PÁLYÁZATI REFERENS - 2016. 10. 11.

Pallasz Athéné Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Pallasz Athéné Egyetem
Kancellári Hivatal Pályázati Iroda

pályázati referens

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Részvétel az Egyetem pályázati tevékenységének koordinációjában. Pályázatokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása. Pályázatfigyelési, pályázat előkészítési, előterjesztési feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 395/2015. (XII.12.) kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Főiskola,
  • hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes szakmai önéletrajz
  • a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul. A pályázati anyagokat a pályázati eljárás alatt, annak lezárulásáig kezeljük, ezt követően a Kjt. 20/a §. (7) bek. alapján járunk el
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amennyiben a pályázó még nem áll közalkalmazotti jogviszonyban a Pallasz Athéné Egyetemmel
  • végzettséget, képesítéseket igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2016. október 24. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. október 11.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Pallasz Athéné Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. PSZI Munka- és Bérügy Iroda ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KÖZIG6/2016. , valamint a munkakör megnevezését: pályázati referens.

vagy

• Elektronikus úton Szabó Tamás részére a szabo.tamas@kefo.hu E-mail címen keresztül

vagy

• Személyesen: PSZI Munka- és Bérügyi Iroda, Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok elbírálása a Pallasz Athéné Egyetem Foglalkoztatási Követelményrendszerében foglaltak szerint történik.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. október 23.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje: www.uni-pae.hu - 2016. szeptember 27.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. szeptember 27.