KÖZIG15/2016. - jogász - 2017. 01. 02.

Pallasz Athéné Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Pallasz Athéné Egyetem
Jogi és Igazgatási Igazgatóság

jogász

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Részvétel az intézmény belső és külső kommunikációs tevékenységének ellátásában, az intézmény által szervezett rendezvények kommunikációs és szervezési tevékenységének ellátása, kapcsolattartás a kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó partnerekkel, szervezetekkel. Részvétel a humánpolitikai folyamatok, szabályzatok, dokumentumok kialakításában. A humánpolitikai terület jogi szempontból történő támogatása a munka törvénykönyve, a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló törvény, ezek végrehajtási rendeletei és egyéb vonatkozó szabályozások figyelembe vételével.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 395/2015. (XII.12.) rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Egyetem,
  • jogász végzettség
  • •rendelkezzen kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervezési, problémamegoldó és tárgyalási készségekkel
  • magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felsőoktatási intézményben szerzett kommunikációs, humánpolitikai területen tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes szakmai önéletrajz
  • a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul. A pályázati anyagokat a pályázati eljárás alatt, annak lezárulásáig kezeljük, ezt követően a Kjt. 20/a §. (7) bek. alapján járunk el
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amennyiben a pályázó még nem áll közalkalmazotti jogviszonyban a Pallasz Athéné Egyetemmel
  • végzettséget, képesítéseket igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2017. január 16. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. január 2.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Pallasz Athéné Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. PSZI Munka- és Bérügyi Iroda ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KÖZIG.15/2016. , valamint a munkakör megnevezését: jogász.

vagy

• Elektronikus úton Szabó Tamás részére a szabo.tamas@kefo.hu e-mail címen keresztül

vagy

• Személyesen: PSZI Munka- és Bérügyi Iroda, Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok alapján dönt a munkáltatói jogkörrel rendelkező vezető a jogszabályokban meghatározott rend szerint.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. január 15.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje: www.uni-pae.hu - 2016. december 13.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. december 13.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.