KÖZIG 22/2017 - takarító (Pallasz Athéné Egyetem Üzemeltetési Igazgatóság)

Pallasz Athéné Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Pallasz Athéné Egyetem
Üzemeltetési Igazgatóság

takarító

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A Pallasz Athéné Egyetem Üzemeltetési Igazgatóság takarítói feladatok ellátása, különösen: Tantermekben és irodákban a szemét összeszedése, kihordása, a berendezések tisztán tartása (tábla lemosása, tanári asztalok, írásvetítő állvány, polcok, tanulói asztalok, szekrények, székek stb.),padló porszívózása, felmosása napi gyakorisággal. A tanári szobákban/irodákban, asztalok, polcok, szekrények törlése. A tanári szobákban és az irodákban a virágok lemosása, világítótestek, villanykapcsolók portalanítása, mosása. Mosdóhelyiségek berendezéseinek fertőtlenítése, súrolása, WC-papír, kéztörlő papír, szappan utánpótlása. A folyosókon lévő képek portalanítása, ajtók, ablakok, berendezések lemosása, pókhálózás,a tantermekben, függönymosás, szükség esetén a kerti feladatok ellátása. Munkarend: Heti 40 óra, osztott munkarendben: 05.00-09.00 és 16.00-20.00 óra közötti időben.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 395/2015. (XII.12.) Kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         8 Általános,

•         hasonló területen végzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

•         magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

•         büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák:

•         Önállóság, rugalmasság, precizitás,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Önéletrajz,

•         végzettséget, képesítéseket igazoló dokumentumok másolata,

•         a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul. A pályázati anyagokat a pályázati eljárás alatt, annak lezárulásáig kezeljük, ezt követően a Kjt. 20/a §. (7) bek. alapján járunk el,

•         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amennyiben a pályázó még nem áll közalkalmazotti jogviszonyban a Pallasz Athéné Egyetemmel.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2017. május 10. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. május 2.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Pallasz Athéné Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KÖZIG 22/2017 , valamint a munkakör megnevezését: takarító.

vagy

•         Elektronikus úton Oroszi Ágnes részére a oroszi.agnes@uni-pae.hu E-mail címen keresztül

vagy

•         Személyesen: PAE Munka és Bérügyi Iroda , Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10. II.emelet .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok alapján dönt a munkáltatói jogkörrel rendelkező vezető a jogszabályokban meghatározott rend szerint.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. május 9.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         www.uni-pae.hu - 2017. április 17.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. április 18.

A pályázati kiírás közzétevője a Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI). A pályázati kiírás a munkáltató által az NKI részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.