KÖZIG 112/2017 munka és bérügyi ügyintéző

Gazdasági Igazgatóság Munka és Bérügyi Iroda

munka és bérügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A Neumann János Egyetem Gazdasági Igazgatóság- Munka és Bérügyi Iroda tevékenységéhez kapcsolódóan az alábbi feladatok ellátása: Személyügyi iratok nyilvántartása, kezelése és dokumentálása. A jogviszonyhoz kapcsolódó iratok elkészítése. Az illetmények és egyéb juttatások számfejtésének előkészítése, rögzítése a KIRA rendszerben. Bérfizetési jegyzékek, bérösszesítők, nyilvántartás vezetése az alkalmazotti jelenlétről, szabadságról és egyéb számfejtés alapját képező adatokról. Munkaidő-kimutatások, jelenléti ívek, illetményszámítások, a munkavállalók részére történő igazolások és nyilatkozatok kiadása, feldolgozása, év eleji adónyilatkozatok elkészítése, munkáltatói adóbevallások előkészítése a Magyar Államkincstár részére. Kapcsolattartás és együttműködés a Magyar Államkincstár illetményszámfejtő ügyintézőivel, illetve az intézmény dolgozóival, a belső egységekkel. Kapcsolódó jogszabályok figyelemmel kísérése, iratrendezés, irattárazás.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 395/2015. (XII.12.) Kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Középiskola/gimnázium, és humán területen szerzett szakképzettség ,

•         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

•         magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

•         büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•         Főiskola,

•         költségvetési területen szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

•         KIRA illetmény számfejtési program ismerete

Elvárt kompetenciák:

•         Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Részletes szakmai önéletrajz

•         iskolai végzettséget, képesítéseket igazoló okiratok másolata

•         a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul. A pályázati anyagokat a pályázati eljárás alatt, annak lezárulásáig kezeljük, ezt követően a Kjt. 20/a §. (7) bek. alapján járunk el

•         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amennyiben a pályázó még nem áll közalkalmazotti jogviszonyban a Neumann János Egyetemmel.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2018. január 5. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. december 24.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Neumann János Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KÖZIG 112/2017 , valamint a munkakör megnevezését: munka és bérügyi ügyintéző.

vagy

•         Elektronikus úton allaspalyazat@uni-neumann.hu oldalon keresztül.

vagy

•         Személyesen: Munka és Bérügyi Iroda , Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok alapján dönt a munkáltatói jogkörrel rendelkező vezető a jogszabályokban meghatározott rend szerint.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. január 5.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         www.uni-neumann.hu - 2017. december 9.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. december 9.

A pályázati kiírás közzétevője a személyügyi központ. A pályázati kiírás a munkáltató által a személyügyi központ részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.