Job shadowing a Morgan Stanley-nél

Te hol látod magad pár év múlva?
Tudod, hol fogsz elhelyezkedni az egyetemi évek után?
Szívesen megismerkednél egy innovatív nagyvállalat működésével?
Esetleg szakmai gyakorlati helyszínt keresel?

Egy nap, ami csak rólad szól!

A Morgan Stanley Elemző Kft. 2017. szeptember 22-ig várja a természettudományi-, informatikai-, alkalmazott informatikai és mérnöki karokról az informatika, matematika vagy fizika iránt érdeklődő egyetemista lányok jelentkezését!

A NaTE által szervezett Shadowing Program célja, hogy egyetemista lányok számára támogatást, ösztönzést nyújtson karrierjük kialakításához. A résztvevő lányok egy egész napot tölthetnek el a Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.-nél, ahol megismerkedhetnek, és személyes kapcsolatot építhetnek szakmailag kiváló, vezető szerepet betöltő nőkkel. Részt vesznek a céges megbeszéléseken, rotációs formában képet kapnak a vállalatról, bekapcsolódnak a napi tevékenységekbe, kérdezhetnek az ott dolgozóktól.

Miért jelentkezz?

• Tapasztalatot szerezhetsz
  • Megismerheted a modern munkaerő-piaci elvárásokat
  • Iránytűt kaphatsz a karrieredhez
  • Életre szóló szakmai kapcsolatokat alakíthatsz ki
  • Napjaink egyik leginnovatívabb vállalatánál pillanthatsz be a munka világába
  • A részvétel feltétele: A program után egy oldalas tömör összefoglalót kérünk a tapasztalatokról.

Időpont

2017. szeptember 28. 09:00 - 13:00

Jelentkezni 2017. szeptember 22-ig itt lehet az alábbi linkre kattintva: