Jelentkezés a kollégiumba 2016/17. tanév II. félév

Jelentkezés a kollégiumba 2016/17. tanév II. félévPályázati felhívás megüresedett kollégiumi férőhelyek betöltésére

A Pallasz Athéné Egyetem Kollégiumi Bizottsága (EKB) felvételi pályázatot hirdet a 2016/17. tanév II. félévére a PAE nappali munkarendben tanuló hallgatói részére.

A jelentkezés Neptunon keresztül az „Ügyintézés” menüpont alatt a „Kollégium jelentkezés” kiválasztásával történik. Az új jelentkezési módról bővebb információ a PAE honlapján, a kollégium oldalán és a Neptun belépési oldalán lesz elérhető. A pályázathoz az ESZTP adatlapot kötelező feltölteni, sikeres felvétel esetén a beköltözéskor hozzák magukkal az eredeti példányt.

Az elutasított pályázók jogorvoslati kérelemmel a Hallgatói Fellebbviteli Bizottsághoz fordulhatnak (Kecskemét, Izsáki út 10.).

A sikeresen pályázók kollégiumi tagsági jogviszonyuk alapján 2017. február 6-án foglalhatják el kijelölt férőhelyüket.

Ütemterv és határidők a kollégiumi pályázati folyamathoz (2016/17. tanév II. félév)

• 2016. december 12. Felvételi pályázati hirdetmény és a szükséges nyomtatványok megjelentetése a PAE honlapján
  • 2017. január 13. Felvételi pályázatok beérkezésének határideje
  • 2017. január 25. Határozatok kiküldése a Neptun felületén keresztül