IB Control Informatikai Szakmai Ösztöndíj

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán mérnökinformatikus szakos hallgatóknak hirdeti meg a 2017/2018. tanév őszi félévében pályázatát az IB Controll Informatikai Biztonsági és Adatvédelmi Tanácsadó Kft.

Az ösztöndíj célja a kiemelkedő tanulmányi eredményeket elért hallgatók anyagi és erkölcsi támogatása, valamint a hallgatók szakmai gyakorlati tapasztalatainak bővítése.

A pályázat feltételei:

• A pályázati időszakot megelőző félévben, valamint az aktuális félévben aktív hallgatói jogviszony a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar mérnökinformatikus alapképzésében (hagyományos, nem duális képzésben)
  • A pályázati időszakot megelőző és az aktuális félévben legalább 20-20 felvett kredit
  • A pályázati időszakot megelőző félévben teljesített legalább 3.50-es tanulmányi átlag
  • Előnyt jelent a kötelező tanulmányokon túlmutató szakmai/tanulmányi aktivitás (pl. OTDK, TDK, tanulmányi versenyek, szakmai projektekben való részvétel, szakkollégiumi tevékenység, publikáció, demonstrátori tevékenység)
  • A pályázat nyertesei számára lehetőség nyílik a kötelező nyári szakmai gyakorlat letöltésére az IB Controll Kft.-nél.

Az elbírálás menete:

• A beérkezett pályázati anyagok alapján a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar és az IB Controll Kft. által felállított bírálóbizottság sorrendet állít fel a jelentkezők között az elbírálás szempontjai szerint.
  • A bírálóbizottság az általa meghatározott számú jelölttel személyes interjút bonyolít le.
  • A bírálóbizottság a végleges rangsort a személyes meghallgatást követően állapítja meg.

Az elbírálás szempontjai:

• Az előző félévben teljesített és az aktuális félévben felvett kreditek száma.
  • A pályázati időszakot megelőző félévben teljesített tanulmányi átlag.
  • A pályázati űrlapon és mellékleteiben hitelt érdemlően bemutatott szakmai/tanulmányi aktivitás.

A szakmai ösztöndíj egyszeri juttatás.

Összege: nettó 50.000,- Ft/fő

A pályázat benyújtási határideje: 2017. október 20.

Jelentkezni a cég honlapján az alábbi linkre kattintva lehet:

www.ibcontroll.hu