Hallgatóink újabb szép sikerei a XXXIII. OTDK-n

A Dunaújvárosi Egyetemen rendezték meg az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Műszaki Tudományok Szekciójának tagozati döntőjét április 6-8. között. Egyetemünk GAMF Műszaki és Informatikai Karának hallgatói az OTDK Műszaki Tudományi Szekciójának több tagozatában mutatták be dolgozataikat.

Hallgatóink a döntőn az alábbi eredményeket érték el:

Hati Bence hallgató – Tóth Gergely témavezetésével – „Polipropilén homopolimer folyási tulajdonságainak széles deformáció sebesség tartományú vizsgálata” című dolgozatával II. helyezést ért el az Anyagtudomány, anyagvizsgálat 7. tagozat döntőjében.

Hareancz Ferenc hallgató – Béres Gábor témavezetésével – „Aluminium karosszéria lemez gyártási folyamatainak elemzése, az alakítási határdiagramjának felvétele” című dolgozatával II. helyezést ért el az Anyagtudomány, anyagvizsgálat 6. tagozat döntőjében.

Galgóczki Ádám hallgató – Dr. Weltsch Zoltán témavezetésével  - „AWI ívhegesztő jelek optimalizálása” című dolgozatával különdíjban részesült a Rendszer és irányítástechnika tagozat döntőjében.

Gratulálunk a hallgatóknak és a felkészítő tanároknak!

Dr. Fülöp Tamás, tudományos rektorhelyettes