EVS önkéntesek a Pallasz Athéné Egyetemen

EVS önkéntesek és Erasmus+ gyakorlatukat töltő nemzetközi hallgatók látogattak a PAE Külügyi Irodájába.

Dr. Horváth Ágnes mb. rektorhelyettes és Váriné Dósa Eszter intézményi Erasmus+ koordinátor fogadta a Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központ Eleven Közösségi Térben valamit a  Kék Elefánt Ifjúsági Iroda és Közösségi Térben 12 hónapos EVS önkéntes szolgálatát töltő és hat hetes Erasmus gyakorlatát végző külföldi hallgatókat. A francia, szlovák és finn fiatalok a Pedagógusképző Karon újonnan induló Közösségszervezés szak képzése és azok szakirányai iránt érdeklődtek.

Rektorhelyettes asszony bemutatta a Pedagógusképző Kar és a városi ifjúsági szervezetekkel kialakult szoros együttműködésen alapuló közös munkát. Váriné Dósa Eszter a Pallasz Athéné Egyetemet mutatta be és a Külügyi Iroda munkáját és lehetséges új együttműködési területeket vázolt fel