Érdeklődők százait vonzották a nyílt nap programjai

Érdeklődők százait vonzották a nyílt nap programjaiKicsinek bizonyult a Pallasz Athéné Egyetem főépületének aulája a 2016-2017-es tanév beiskolázási kampányának részeként, november 23-án megrendezett első Nyílt napon, mely több száz érdeklődő diákot és szülőt vonzott.

A résztvevők megismerhették a 2017/2018-as tanév felvételi követelményeit, a jelentkezés feltételeit, a PAE képzési kínálatát és ízelítőt kaptak a hallgatói élet hangulatából.

A duális képzésben az egyetemmel partnerként együttműködő cégek képviselői és a duális rendszerben tanuló fiatalok tájékoztatták az érdeklődőket a képzési forma sajátosságairól.

A diákok a tanszékek, laborok bejárására után látogatást tehettek a Homokbányai Kollégium és a Tudósház épületeiben.

képgaléria

szöveg: Bugány János