DIPLOMAÁTADÓVAL KAPCSOLATOS TUDNIVALÓK VÉGZŐS HALLGATÓINKNAK

DIPLOMAÁTADÓVAL KAPCSOLATOS TUDNIVALÓK VÉGZŐS HALLGATÓINKNAKKedves Végzős Hallgatónk!

Köszöntünk abból az alkalomból, hogy a Pallasz Athéné Egyetem hallgatójaként sikeresen befejezted tanulmányaidat.

A kecskeméti karok végzősei részére az oklevelek és tanúsítványok ünnepélyes átadására a 2017. február 25-én 10,00 órakor kezdődő ünnepi szenátusi ülésen kerül sor. A rendezvény helyszíne: Törös Olga Sportcsarnok (6000 Kecskemét, Izsáki út 10.).

Amit a diplomaátadóval kapcsolatosan tudnotok kell:

• Az elektronikus meghívó letölthető
  • A névvel ellátott helyeket 9.45-ig el kell foglalni.
  • A diplomaosztón talár viselése minden végzősnek kötelező függetlenül attól, hogy a végzős hallgató diplomát, vagy igazolást vesz át. Talársapkát kizárólag a diplomát átvevő végzős hallgatók viselhetnek.
  • A diploma átadásakor hivatásos fotósok mindenkiről készítenek fotót, amelyet térítésmentesen letölthettek a www.uni-pae.hu/media/kepgaleria oldalról. A hallgatók által elfoglalt széksorok előtt csak az intézmény fotósai és a sajtó munkatársai tartózkodhatnak. A hozzátartozók itt nem készíthetnek fotót.
  • Az Egyetem területén parkoló korlátozott számban áll rendelkezésre, a szomszédos bevásárlóközpontok előtt térítésmentesen lehet parkolni.
  • Az ünnepségen a hozzátartozók részére ülőhely korlátozott számban áll csak rendelkezésre.
  • Kérjük, hogy a hozzátartozók az ünnepeltek részére virágaikat csak az ünnepség befejeztével adják át!

Talárviselés:

A talárviselésről a fontosabb információkat közös rektori-kancellári utasítás tartalmazza.

Diplomaátadó ünnepség napján a talárokat az alábbiak szerint tudjátok átvenni:

• 2017. február 25-én (szombaton) 7.30 - 9.45 közötti időszakban a Pallasz Athéné Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar (6000 Kecskemét, Izsáki út 10.) - Törös Olga Sportcsarnok előterében.
  • A talárt, a sapkát és a kesztyűt 3000,-Ft kölcsönzési díj fejében, és 10.000,-Ft kauciót letétbe helyezve lehet igénybe venni.  Aki a talárpróbán nem tudta rendezni a 3000,-Ft bérleti díj és a 10.000,-Ft letéti díj megfizetését, az az átvételkor hozza magával, mert csak ezen összeg befizetése mellett kaphatja meg a talárt.
  • A diplomaátadó záró időpontját követően minél előbb kérjük a talár visszaszolgáltatását az átvétel helyén. A letétbe helyezett kaució a „talárcsomag” sérülésmentes és hiánytalan leadásakor visszajár. A hímzett kari logót valamennyi végzős hallgató megtarthatja emlékül.