CEO Challenge nemzetközi üzleti esettanulmányi vetélkedőt

A Procter&Gamble az őszi-téli időszakra CEO Challenge néven nemzetközi üzleti esettanulmányi vetélkedőt hirdet. A versenyre az angolul folyékonyan beszélő hallgatók egyénileg jelentkezhetnek.

• Akik sikeresen túljutnak a kiválasztáson, azokat 3 fős csapatokba allokáljuk.
  • Ezek a három fős csapatok február végén Budapesten, egy két napos, közép-európai régiós döntőben mérik össze tudásukat. Innen a legjobb csapat jut tovább az európai döntőre, melyet a kontinensek legjobb csapatai számára megrendezett globális döntő követ.
  • Az európai döntő áprilisban Rómában, míg a globális döntő májusban Panamavárosban kerül megrendezésre.
  • A globális döntő nyertesei a Procter&Gamble jóvoltából részt vehetnek a P&G 2018 Signal konferencián, Cincinattiben.

A résztvevők utaztatásának, elszállásolásának és ellátásának költségét minden esetben a P&G állja.

A jelentkezés feltételeit, valamint a kiválasztási folyamat és az esemény részletes leírását az alábbi linken találja meg: https://pgcareers.com/ceo-challenge