A XLVII. Műszaki Felsőoktatási Sportnapokon jártak egyetemünk csapatai, Győrben

November második hetében tartották a győri egyetemi sportnapokat, melyre minden műszaki képzést indító felsőoktatási intézményből várták a lelkes sportolókat.

Idén a Neumann János Egyetem négy csapattal indult:

• Asztalitenisz csapatunk tagjai: Bori Barbara, Papp Dávid és Tápai Norbert
  • Kosárlabda csapatunk tagjai: Kun Miklós, Szél Szilárd, Megyeri Dominik, Szűcs Bence, Widner Attila,Vigh Dániel, Kurinszki Gábor,Csipke Csaba, Hangyási Tamás és Szolnoki Tamás
  • Kézilabda csapatunk tagjai: Lajos Dávid, Nagy Bence, Varga Szabolcs, Kulcsár Ferenc, Mihalik Tamás, Mészáros Máté, Csikos István és Vezsenyi Zsolt
  • Kispályás labdarúgó csapatunk tagjai: Csővári Gábor, Márk Ádám, Yetik Deniz, Kasi Róbert, Danicska Tamás, Gubán Dániel, Liska Tamás, Labancz Dávid, Gyulai Zsolt és Szabó Péter

Minden csapatunk számára eredményes volt a torna, kiemelkedő helyezést labdarúgó csapatunk ért el, ők november 06-án, hétfőn két meccset zártak két győzelemmel, csoport elsőként. November 07-én, a keddi döntőben 2x20 perc után 1-1-es döntetlen volt az állás a győri Széchényi István Egyetem ellen, majd a hosszabbítás utolsó előtti percében szerzett góllal a győri csapat nyerte a mérkőzést. Csapatunk így a második helyért járó ezüstérmet szerezte meg, melyhez ezúton is gratulálunk nekik! A Torna legjobb játékosa Márk Ádám lett, aki különdíjban is részesült.

Kézilabda és kosárlabda csapataink szinté derekasan küzdöttek ellenfeleik ellen, asztalitenisz csapatunk mérkőzést is nyert, azonban dobogós helyezéshez sajnos nem volt elég a pontszámuk. A mérkőzések jó hangulatban teltek, rengeteg tapasztalattal és élménnyel gazdagodtak sportoló hallgatóink, és kívánjuk nekik, hogy jövőre még jobb helyezéseket érjenek el, legyen még több sikerélményük!