A szolnoki Gazdálkodási Kar tartott ma Nyílt napot az érdeklődőknek

A tanév első Nyílt napját tartotta ma a Neumann János Egyetem Gazdálkodási Kara, mely iránt az előző évekhez hasonlóan rengetegen érdeklődtek.

A szolnoki campuson négy alapszakon, három felsőoktatási szakképzési szakon és egy mesterképzési szakon várják leendő hallgatóikat. Azok, akik jövőre jelentkeznek felsőfokú képzésre, ma délelőtt 9.00 órától tehették fel kérdéseiket a Nyílt napon.

A Gazdálkodási Kar, a jogelőd Szolnoki Főiskola legerősebb hagyományaira építve kívánja a gazdaságtudományi képzési terület szakjait erősíteni. A szolnoki és régiós vállalkozások megkeresik végzős hallgatóinkat, hogy féléves szakmai gyakorlatukat náluk töltsék le, bízva, hogy a végzést követően náluk helyezkednek el! Mindegyik szakunk biztosítja a gyakorlat orientált képzést a vállalati szakemberek oktatásba történő bevonásával!

Alapképzések (BSc):

• kereskedelem és marketing

• nemzetközi gazdálkodás

• pénzügy és számvitel

• turizmus és vendéglátás

Felsőoktatási szakképzési szakok:

• kereskedelem és marketing

• pénzügy és számvitel

• turizmus és vendéglátás

Mesterképzés (MA):

• vállalkozásfejlesztés

A Gazdálkodási Kar idén még egy Nyílt napot tart, december 6-án várják az érdeklődő diákokat és szülőket. További információkért látogassanak el a Kar honlapjára:

A Neumann János Egyetem kecskeméti karai az alábbi időpontokban tartanak még Nyílt napot:

GAMF Műszaki és Informatikai Kar

január 23.

Gazdaságtudományi Kar (Kecskemét)

december 14, január 23.

Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar

november 29, január 10, január 25.

Pedagógusképző Kar

január 9.

Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola

november 28, január 9, február 21.