A PAE sportolói a Debreceni Campus Sportfesztiválon

Ezen a héten került megrendezésre a Debreceni Campus Sportfesztivál, melyen 3 sportágban mérhették össze tudásukat a felsőoktatásban tanuló nappalis hallgatók. A sportágak között szerepelt a kispályás labdarúgás, a strandröplabda és a 3x3-as kosárlabda is.

Egyetemünk 2 sportágban nevezett, a „PAE Futsal team” a kispályás labdarúgásban, és a „PAE KEFIR” csapatunk pedig a strandröplabdában indult el.

Csapattagok:

Kispályás labdarúgó csapat:

Kasi Róbert, Labancz Dávid, Vágner Bence, Maczelka Zoltán, Gubán Dániel, Király Zsolt, Csővári Gábor, Danicska Tamás, Nagy Martin Soma

Strandröplabda csapat:

Szelei Eszter, Dinnyés Dorina, Erki Milán

A rendezők sportos szórakoztató programokkal is színesítették az estét. A résztvevők kipróbálhatták magukat a teqball, darts, csocsó, sörpong, footgolf és a kő-papir-olló bajnokságokban is. Futsal csapatunk játékosa, Gubán Dániel 3. helyet szerzett a Darts kupán.

Ezúton is gratulálunk sportos hallgatóinknak, és további lendületes, aktív nyarat kívánunk!