A Neumann János Egyetem Futsal Házibajnoksága

Szeptember második hetében vette kezdetét egyetemünkön az idei Házi Futsal Bajnokság Kecskeméten, a GAMF Kar Törös Olga Sportcsarnokában.

A Bajnokságra 9 csapat nevezett, így a szemeszter elején összesen több, mint 90 fő részvételével vette kezdetét a torna. A bajnokság a Scoregoal Kecskemét Futsal Club és a Neumann János Egyetem támogatásával jött létre, mely az egyetemi sportiroda szándékai szerint az elkövetkezendőkben félévente kerül majd megrendezésre.

Egyelőre a csapatok a rájátszásnál tartanak, a tervek szerint a bajnokság vége december 5-én lesz. A győztes csapat kiléte egyelőre még bizonytalan, hiszen a bajnokság egyenes kieséses rendszerű, így az első helyezettet még nem lehet megtippelni. A mérkőzések minden alkalommal igen jó hangulatban telnek, minden héten hétfőn és kedden este.

A szervezők és résztvevők szeretettel várnak minden érdeklődőt az elkövetkezendő meccsekre: Kecskemét, Izsáki út 10, Törös Olga Sportcsarnok!