A Neumann János Egyetem bemutatkozott az általános iskolásoknak

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási Főosztálya által, 2017. október 27-28-án került megrendezésre a JÖVŐD A TÉT! elnevezésű pályaválasztási kiállítás Kecskeméten, a Messzi István Sportcsarnokban.

A kétnapos tárlat során összesen 67 kiállító középiskola, felnőtt képző intézmény és cég képviselői segített eligazodni a résztvevő diákoknak a pályaválasztás útvesztőjében. A kiállításon a Neumann János Egyetem is képviseltette magát.

A rendezvény célja az volt, hogy elősegítse az általános iskolások, a pályakezdők és a pályamódosításra készülő felnőttek pályaválasztását. Az egyetem járműépítő csapatainak tagjai a Hallgatói Szolgáltató Központ lelkes munkatársaival várták az érdeklődőket, és tájékoztatták őket a képzési kínálatokról; pénteken, a KEFO Motorsporttal, a szombati napon pedig a KEFO MotoStudent járműépítő csapattal. A kiállítás látogatói számára népszerű volt a standunk, nagy volt az érdeklődés a képzéseink iránt, illetve a járműépítő csapataink járműveit is sokan megcsodálták.