KÖZIG 3/2018 takarító

takarító 2 fő

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A Neumann János Egyetem Üzemeltetési Iroda takarítói feladatok ellátása, különösen: Tantermekben és irodákban a szemét összeszedése, kihordása, a berendezések tisztán tartása (tábla lemosása, tanári asztalok, írásvetítő állvány, polcok, tanulói asztalok, szekrények, székek stb.),padló porszívózása, felmosása napi gyakorisággal. A tanári szobákban/irodákban, asztalok, polcok, szekrények törlése. A tanári szobákban és az irodákban a virágok lemosása, világítótestek, villanykapcsolók portalanítása, mosása. Mosdóhelyiségek berendezéseinek fertőtlenítése, súrolása, WC-papír, kéztörlő papír, szappan utánpótlása. A folyosókon lévő képek portalanítása, ajtók, ablakok, berendezések lemosása, pókhálózás,a tantermekben, függönymosás, szükség esetén a kerti feladatok ellátása. Munkarend: Heti 40 óra, osztott munkaidő naponta 05.00 – 09.00 és 16.00 - 20.00 között.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 395/2015. (XII.12.) Kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         8 Általános,

•         hasonló területen szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

•         magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

•         büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•         Önállóság, rugalmasság, precizitás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Önéletrajz

•         végzettséget, képesítéseket igazoló dokumentumok másolata,

•         a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul. A pályázati anyagokat a pályázati eljárás alatt, annak lezárulásáig kezeljük, ezt követően a Kjt. 20/a §. (7) bek. alapján járunk el

•         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amennyiben a pályázó még nem áll közalkalmazotti jogviszonyban a Neumann János Egyetemmel.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2018. február 13. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 11.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Neumann János Egyetem címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Izsáki út 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KÖZIG 3/2018 , valamint a munkakör megnevezését: takarító 2 fő .

vagy

•         Elektronikus úton allaspalyazat@uni-neumann.hu oldalon keresztül.

vagy

•         Személyesen: NJE Munka és Bérügyi Iroda , Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 10. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok alapján dönt a munkáltatói jogkörrel rendelkező vezető a jogszabályokban meghatározott rend szerint.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. február 12.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•       www.uni-neumann.hu - 2018. január 29.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2018. január 27.