2016. 12. 01. - Szakkollégiumi előadások

Homokbánya kollégium 3/710-es terem

Online marketing alapozó

Előadó: Martincsek Ádám --- Konzulens: Dr. Jakab Sándor

Minden vállalkozásnak szüksége van marketingre a sikeres gazdasági jelenléthez. A technológiák fejlődésével egy új terület nyílt meg a marketing palettáján: az internet. Miért előnyös az online jelenlét? Milyen eszközökkel éri el ezeket a sikereket? Előadásom ízelítőt nyújt az online marketing színes világából.

Lemezvágó technológiák

Előadó: Lány Roland --- Konzulens: Kis Dávid

Plazma, lézer és vízsugaras lemezvágás, az iparban leggyakrabban alkalmazott lemezvágó eljárások. Rövid előadásom keretein belül ezeket az érdekes technológiákat fogom bemutatni.

A Szakkollégium hallgatói minden héten előadásokat tartanak a tanulmányaik mellett folytatott tudományos tevékenységeikről. A bemutatott témák széles körűek, mivel a hallgatók különböző szakterületeket képviselnek. Az előadók arra törekednek, hogy a szakmai ismereteket mindenki számára érthetően mutassák be. Mindenkit sok szeretettel várunk!
Kapcsolat: facebook.com/PAEszakkollegium